איך להתחיל עם בחורות על הבר?

לגשת ולומר "היי", האם זה טוב?

הרבה מדריכים לאומנות הפיתוי או מדריכים לדייטים יאמרו לכם שהדרך הכי טובה לגשת לבחורה בבר או במועדון, זה פשוט לגשת אליה ולומר לה "היי". עכשיו, זו לא דרך רעה לגשת למישהי, אבל אני לא באמת חושב שזו הדרך הכי יעילה והכי קלה לגשת לבחורה משום שהמילה "היי" לא משאירה יותר מידי אופציות לענות בחזרה.
אז נניח שאתה בא לבחורה ואומר "היי", היא אומרת "היי" בחזרה. ועכשיו מה? מה אתה מתכוון לעשות אחרי זה? לפעמים אתה יכול לצוץ עם הברקה בראש ולהמשיך לדבר אבל לפעמים אתה פשוט יכול להיתקע שם במצב מוזר ומביך מאוד.

אז מה כן לעשות?

אני רוצה להציע לך דרך לגמרי שונה ומעניינת איך לגשת לבחורה בבר.
אז הדבר הראשון שאתה צריך לעשות זה לנסות לאתר מישהי שנראית שונה מהשאר. בחורה שמתלבשת שונה, מישהי שנראה שיש לה גישה יותר חברותית ויותר ידידותית, מישהי שמחייכת יותר, מסתכלת מה קורה מסביבה יותר , מישהי שלא נראית סנובית ועוינת - כמו כל השאר (בדרך כלל, רוב הבחורות בבר נראות כאילו יש להן 5 שומרי ראש).
אז אתה מוצא את הבחורה הזאת, ניגש אליה ואומר: "סליחה. רציתי רק לומר לך משהו". וזהו, אתה עוצר בדיוק שם, אתה מחכה לה שתביט לך בעיניים ותגיב.
ואז היא תגיד לך: "אוקיי.. מה רצית לומר?"
ואז תאמר לה: "זה מדהים אותי, שמבין כל הבחורות פה מסביב, את נראית כל כך.. שונה".
והיא תגיד: "מה כל כך שונה בי?"
ואז אתה: "את יודעת.. גם אני לא מצליח לשים את האצבע שלי על זה. אני תוהה, מה זה שגורם לך להיראות כל כך שונה מהשאר. יצא לך כבר לחשוב למה את נראית שונה?"
כמו שאתם מבינים, זו יכולה להיות התחלה מעניינת של השיחה.

דבר אחר שאתם יכולים לעשות, זה כאשר אתם נמצאים בבר שזה ברור לך שהאווירה צולעת, האנשים לא משהו, אולי המוזיקה גם היא על הפנים. ושוב, אתה רואה בחורה שבולטת בקהל, היא נראית נהנית יותר, ידידותית יותר, ופשוט לא מתנהגת כמו כל שאר הבחורות. ואז אתה יכול לבוא אליה ולומר לה: "סליחה, אני רק רציתי לשאול אותך משהו".
ואז היא תגיד: "אוקיי..."
ואתה תאמר: את נראית ומתנהגת כל כך שונה משאר הבחורות, אני חושב לעצמי אם גם את חושבת שהמקום הזה צולע היום כמו שאני חושב ככה".
אם אתם תהיו באותו ראש (מה שיכול לקרות ויכול שלא לקרות), שניכם תצחקו ביחד.
היא יכולה לומר: "וואו.. זה באמת כל כך גרוע היום. אני שמחה שראית את זה בדיוק כמוני".
אז השיחה הזאת, כפי שהבנתם, שוברת את הקרח... שניכם תצחקו ותתחילו לדבר.

לסיכום, תזכרו את 2 הדרכים האלה כשאתם נמצאים בבר. זה יכול להיות מאוד שימושי ויעיל אם תשתמשו בהן.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תרגישו חופשי לכתוב תגובות, רעיונות או הצעות!